Descriere
| Tip LED | COB |
|---|---|
| Numar LED-uri/metru | 192 |
| Putere | 10w/ 750 lm/m |
| Alimentare | DC 24V |
| Culoare | Alb Cald/Alb neutru/Alb rece |
| Unghi Lumina | 120° |
| Multiplu taiere | 31,25 mm |
| Material | silicon |
| Dimensiuni | 5000x8x3,5mm |
| Protectie la Umiditate | IP 20 |
| Durata Functionare | >30.000h |
| Garantie/Certificate | 2 ani/CE, RoHs |





