Descriere
| Forma/ Dimensiuni | 25x35x11mm |
|---|---|
| Culoare Lumina | Rosu/Verde/Albastru |
| Putere | 1,5w |
| Numar module / set | 20 |
| Dispersor | Clar |
| Alimentare | 12v |
| Flux Luminos | 125lm |
| Temperatura Culoare | 2800-3200K/6000-6500K |
| Durata Functionare | >20.000h |
| Unghi Lumina | 180° |
| Temperatura de functionare | -40° / +40° |
| Pretectie la Umiditate | IP65 |
| Material | Plastic |
| Garantie/Certificate | 2 ani/CE, RoHs |







