Descriere
| Forma/ Model | Dreptunghi |
|---|---|
| Culoare Lumina | Alb cald/Alb Rece |
| Putere modul | 3w |
| Numar module / set | 20 |
| Dispersor | Clar/Lupa |
| Alimentare | 12v |
| Flux Luminos | 250lm |
| Temperatura Culoare | 2800-3200K/6000-6500K |
| Durata Functionare | >20.000h |
| Dimensiuni | 90x14x6mm |
| Temperatura de functionare | -40° / +40° |
| Pretectie la Umiditate | IP65 |
| Material | Plastic |
| Garantie/Certificate | 2 ani/CE, RoHs |




