Descriere
| Culoare Carcasa/ Model | Alb/Rotund |
|---|---|
| Culoare Lumina | Alb Cald/Neutru/Alb Rece |
| Putere | 24W |
| Tip LED | SMD |
| Clasa Energetica / Voltaj | A / AC90-265 V |
| Alimentare | 220V |
| Flux Luminos | 2040lm |
| Temperatura Culoare | 2800-3200K/4000K/6000-6500K |
| Tip Montare | Tavan |
| Unghi Lumina | 180° |
| Dimensiuni | 300x12mm |
| Pretectie la Umiditate | IP20 |
| Material | Aluminiu |
| Garantie/Certificate | 2 ani/CE, RoHs |






