Descriere
| Culoare Carcasa/ Model | Alb/Negru |
|---|---|
| Culoare Lumina | Alb Cald/ Neutru/Alb Rece |
| Putere | 100w |
| Tip LED | SMD |
| Numar LED-uri | 96 |
| Alimentare | 220V |
| Flux Luminos | 8500lm |
| Temperatura Culoare | 2800-3200K/4000K/6000-6500K |
| Durata Functionare | >30.000h |
| Eficienta (lm/W) | 85 |
| Dimensiuni | 310x 40 x 249mm |
| Pretectie la Umiditate | IP65 |
| Material | Aluminiu |
| Garantie/Certificate | 3ani/CE, RoHs |






