Descriere
| Culoare Suport | Alb |
|---|---|
| Tip Lustra | Aplicata cu telecomanda |
| Alimentare | 220v(Transformator 12V inclus) |
| Putere | 130w(2x65w) |
| Culoare Lumina | Alb rece/Alb Natural/Alb Cald |
| Flux Luminos | 9000 lm |
| Dimensiuni | 600X130mm |
| Unghi Lumina | 300° |
| Protectie la umiditate | IP21 |
| Dimabila | Nu |
| Durata Functionare | >20.000h |
| Tip Montaj | Tavan |
| Garantie / Certificate | 2 ani / CE, RoHs |




