Descriere
| Culoare Carcasa/ Model | Alb/Rotund |
|---|---|
| Culoare Lumina | Neutru/4100K |
| Putere | 18W |
| Tehnologie | LED |
| Montaj | Ingropat |
| Alimentare | 220V -240V |
| Flux Luminos | 1600lm |
| Temperatura Culoare | 4100K |
| Durata Functionare | >15.000h |
| Unghi Lumina | 120° |
| Dimensiuni | ⌀ 223×18,8mm |
| Pretectie la Umiditate | IP20 |
| Material | Aluminiu/Acril |
| Garantie/Certificate | 2 ani/CE, RoHs |





