Descriere
| Culoare Carcasa/ Model | Argintiu/ Dreptunghiular |
|---|---|
| Putere | 10 W |
| Tensiune maxima | 18 v |
| Curent maxim | 0,56 A |
| PV open circuit voltage (VOC) | 23,1 v |
| Alimentare | Energie Solara |
| Curentul de scurt circuit (Isc) | 0,59 A |
| Tip panou fotovoltaic | Policristalin |
| Temperatura de Functionare | 40°C – +85°C |
| Tensiunea maxima a sistemului | 1000v DC |
| Greutate / Dimensiuni | 1,2kg / 330x250x17mm |
| Pretectie la Umiditate | IP67 |
| Material | Aluminiu |
| Garantie/Certificate | 2 ani/CE, RoHs |





