Descriere
| Culoare / Model | Alb/ Flacara |
|---|---|
| Culoare Lumina | Alb Cald/Alb Rece |
| Putere | 4W |
| Tip LED | Filament |
| Numar LED-uri | 4 |
| Alimentare | 220v |
| Flux Luminos | 360lm |
| Temperatura Culoare | 2700/6000K |
| Durata Functionare | >25.000h |
| Unghi Lumina | 180° |
| Dimensiuni | 115x35mm |
| Indice redare culori (Ra) | 80 |
| Material | Sticla |
| Garantie/Certificate | 2 ani/CE, RoHs |



