Descriere
| Forma/ Soclu | Lumanare/E14 |
|---|---|
| Culoare Lumina | Alb Cald |
| Putere / Tip SMD | 6w / SMD 2835 |
| Indice redare culori(Ra) | 75 |
| Dispersor | Mat |
| Alimentare | 220v |
| Flux Luminos | 520lm |
| Temperatura Culoare | 2700-3200K |
| Durata Functionare | >25.000h |
| Unghi Lumina | 180° |
| Dimensiuni | 106x35mm |
| Pretectie la Umiditate | Nu |
| Material | Plastic |
| Garantie/Certificate | 2 ani/CE, RoHs |




