Descriere
| Culoare Carcasa/ Model | Negru/ Dreptunghiular |
|---|---|
| Culoare Lumina | Alb Rece |
| Putere | 108w |
| Tip LED | SMD |
| Numar LED-uri | 36 |
| Alimentare | 9-32V DC |
| Flux Luminos | 8000lm |
| Temperatura Culoare | 6000-6500K |
| Durata Functionare | >30.000h |
| Unghi Lumina | 30-60° |
| Dimensiuni | 155 x 95 x 60 mm |
| Pretectie la Umiditate | IP67 |
| Material | Aliaj Aluminiu |
| Garantie/Certificate | 2 ani/CE, RoHs |




