Descriere
| Culoare Carcasa / Model | Argintiu / Liniar |
|---|---|
| Culoare Lumina | Galben-Portocaliu / Alb Cald 3000K / Rosu / Verde / Albastru |
| Tip LED | High Power |
| Putere | 18w – echivalent bec incandescent 144w |
| Numar Led-uri | 18 |
| Alimentare | 85-265V / 50-60Hz |
| Flux Luminos | 1080lm |
| Durata Functionare | 50.000h |
| Unghi Lumina | 24° |
| Dimensiuni | 480x55mm |
| Protectie la Umiditate | IP65 |
| Material | Aluminiu / Sticla Securizata |
| Garantie / Certificate | 2ani / CE, RoHs |




