Descriere
| Culoare Carcasa/ Model | Negru/ Patrat |
|---|---|
| Culoare Lumina | Alb Rece |
| Putere | 48W |
| Tip LED | Lupa |
| Numar LED-uri | 16x3W high intensity Epsitar LED |
| Alimentare | 9-32V DC |
| Flux Luminos | 3520lm |
| Temperatura Culoare | 6000-6500K |
| Durata Functionare | >30.000h |
| Unghi Lumina | 30-60° |
| Dimensiuni | 110x110mm |
| Pretectie la Umiditate | IP67 |
| Material | Aluminiu/Policarbonat |
| Garantie/Certificate | 2 ani/CE, RoHs |




