Descriere
| Culoare Carcasa/ Model | Argintiu/Rotund |
|---|---|
| Culoare Lumina | Alb Cald/Alb Rece |
| Putere | 3W |
| Tip LED | Power LED |
| Numar LED-uri | 3 |
| Alimentare | 220V (Transformator 12V inclus) |
| Flux Luminos | 270-300lm |
| Temperatura Culoare | 2800-3200K/6000-6500K |
| Durata Functionare | >25.000h |
| Unghi Lumina | 130° |
| Dimensiuni | 80 x ⌀75mm |
| Pretectie la Umiditate | IP65 |
| Material | Aluminiu Inox/Sticla stratificata |
| Garantie/Certificate | 2 ani/CE, RoHs |



