Descriere
| Culoare Carcasa/ Model | Gri/Clasic |
|---|---|
| Culoare Lumina | Alb Rece |
| Putere | 10W |
| Tip LED | SMD |
| Material | Aluminiu |
| Alimentare | 220V |
| Flux Luminos | 900lm |
| Temperatura Culoare | 6000-6500K |
| Durata Functionare | >30.000h |
| Unghi Lumina | 120° |
| Dimensiuni | 88x115x90mm |
| Pretectie la Umiditate | IP65 |
| Garantie/Certificate | 2 ani/CE, RoHs |





