Descriere
| Culoare Carcasa/ Model | Alb/Rotund |
|---|---|
| Culoare Lumina | Alb Natural |
| Putere | 18W |
| Tip LED | SMD2835 |
| Numar LED-uri | 90 |
| Alimentare | 220V (Transformator 12V inclus) |
| Flux Luminos | 1250-1450lm |
| Temperatura Culoare | 4000-4100K |
| Durata Functionare | >15.000h |
| Unghi Lumina | 180° |
| Dimensiuni | ⌀ 225x20mm/ ⌀ 200mm |
| Pretectie la Umiditate | IP20 |
| Material | Aluminiu/Acril |
| Garantie/Certificate | 2 ani/CE, RoHs |






