Descriere
| Tip LED | COB |
|---|---|
| Numar LED-uri/metru | 300 |
| Putere | 12w/ 960 lm/m |
| Alimentare | DC 14V |
| Culoare | Alb Cald/Alb neutru/Alb rece |
| Unghi Lumina | 120° |
| Material | silicon |
| Dimensiuni | 5000x8x2,5mm |
| Protectie la Umiditate | IP 20 |
| Durata Functionare | >30.000h |
| Garantie/Certificate | 2 ani/CE, RoHs |




