Descriere
| Forma/ Model | Glob/Clasic |
|---|---|
| Culoare Lumina | Alb cald/Alb Neutru/Alb Rece |
| Putere | 15w |
| Eficienta(lm/w) | 80 |
| Dispersor | Mat |
| Alimentare | 220V |
| Flux Luminos | 1320lm |
| Temperatura Culoare | 2800-3200K/4000K/6000-6500K |
| Durata Functionare | >15.000h |
| Unghi Lumina | 270° |
| Dimensiuni | 120x65mm |
| Pretectie la Umiditate | Nu |
| Material | Plastic |
| Garantie/Certificate | 2 ani/CE, RoHs |



