Descriere
| Culoare / Model | Argintiu/ Flacara |
|---|---|
| Culoare Lumina | Alb Cald |
| Putere | 7W |
| Tip LED | SMD |
| Numar LED-uri | |
| Alimentare | 220v |
| Flux Luminos | 630lm |
| Temperatura Culoare | 3000-3500K |
| Durata Functionare | >20.000h |
| Unghi Lumina | 360° |
| Dimensiuni | 140x35mm |
| Pretectie la Umiditate | IP44 |
| Material | Policarbonat, Acril |
| Garantie/Certificate | 2 ani/CE, RoHs |




