Descriere
| Culoare Carcasa/ Model | Gri/ Alb/Plastic |
|---|---|
| Temperatura Culoare | Alb Rece |
| Putere | 4 x 0,1W LED |
| Tip LED | SMD |
| Numar LED-uri | 4 |
| Alimentare | 110-240V AC 50-60Hz |
| Flux Luminos | |
| Temperatura Culoare | 6000-6500K |
| Durata Functionare | >20.000h |
| Unghi Lumina | 120° |
| Dimensiuni | |
| Pretectie la Umiditate | IP20 |
| Material | Plastic |
| Garantie/Certificate | 2 ani/CE, RoHs |






