Descriere
| Culoare Carcasa/ Model | Gri/Clasic |
|---|---|
| Culoare Lumina | Alb Cald/ Alb Rece/ Verde |
| Putere | 50W |
| Tip LED | SMD |
| Numar LED-uri | |
| Alimentare | 220-240V |
| Flux Luminos | 4000lm |
| Temperatura Culoare | 3000K/6500K |
| Durata Functionare | >30.000h |
| Unghi Lumina | 120° |
| CRI | 80 |
| Pretectie la Umiditate | IP65 |
| Material | Aluminiu |
| Garantie/Certificate | 3 ani/CE, RoHs |






