Descriere
| Culoare Carcasa/ Model | Alb/Cilindric |
|---|---|
| Culoare Lumina | Alb Rece/Neutru/Alb Cald |
| Putere | 8W |
| Tip LED | SMD |
| Format/Tip Soclu | T8/G13 |
| Alimentare | 220V |
| Flux Luminos | 800lm |
| Temperatura Culoare | 6000-6500K/4000K/2700-3500K |
| Durata Functionare | >40.000h |
| Unghi Lumina | 360° |
| Dimensiuni | 600x26mm |
| Pretectie la Umiditate | IP21 |
| Garantie/Certificate | 2 ani/CE, RoHs |





